خط مشی کیفیت

شرکت ثمین سیم سپاهان با بیش از 15سال تجربه در صنایع مفتولی ، برآن است ، با مهارت‌افزایی ، ارتقا و بهبود مستمر کیفیت ، سهم خود را در تولید و فروش انواع مفتول صنعتی افزایش دهد.

شرکت ثمین سیم سپاهان بر این باور است که اجرای مأموریت فوق، با تفکر سیستمی، حفظ کرامت انسانی، وجود انصاف، صداقت و انضباط کاری، پایبندی به قوانین و مقرّرات ملّی و بین‌­المللی، تخصص‌­محوری و دانش‌­محوری، شایسته‌­سالاری، همدلی، پشتکار، بهبود مستمر، خلاقیت و نوآوری و مدیریت مشارکتی امکان‌پذیر خواهد بود. لذا این شرکت در جهت بهبود مداوم خدمات و نیز افزايش رضايتمندي تمامی ذینفعان، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استانداردISO9001:2015 نموده است.

این شرکت قصد دارد با تکیه بر مزیت‌­های رقابتی خویش از قبیل وجود کارکنان خلّاق ، مجرب و کارآمد، دانش علمی، دستگاه ها و تجهیزات مدرن تولید ، کنترل کیفیت مداوم محصولات مطابق با استانداردهای ایران و جهان و سایر دارایی­‌های مشهود و نامشهود، به تولیدکننده برترمفتول های صنعتی از نظر کیفی و کمی تبدیل گردد.


شرکت ثمین سیم سپاهان برای نیل به چشم‌­انداز مورد نظر، رئوس زیر را سرلوحه‌­ی برنامه­‌های خود قرار داده است:

  • افزایش هماهنگ و پایدار محصولات  تولیدی شرکت به همراه ارتقا و بهبود مستمر کیفیت در جهت ارتقای رضایت مشتریان
  • توسعه‌­ی تجارت خارجی، به عنوان کلید توسعه­‌ی اقتصادی و ارتباطات بین­‌المللی کشور
  • افزایش ظرفیت تولیدات شرکت وهمچنین توسعه سبد محصولات
  • تقویت سرمایه‌­ی انسانی از طریق آموزش کارکنان و جذب نیروهای شایسته و کارآمد

در این راستا و با هدف تحقق موارد فوق، مدیریت شرکت خود را متعهد می‌­داند همگام با ترویج فرهنگ کار گروهی ضمن تعیین اهداف و بهره­‌گیری از مشارکت همه‌­ی کارکنان در امر توسعه و بهبود و ثبات کیفیت محصولات، با تشکیل جلسات بازنگری مدیریت، از اثربخشی سیستم و عملکرد فرایندها و بهبود مستمر آن­ها مطلع گردد و در جهت تعالی آن، همّت گمارد. همچنین متعهد می­‌گردد خود و تمامی کارکنان، ضمن درک و رعایت نیازمندی­‌های کارفرما و الزامات قانونی مربوطه، نسبت به رعایت کیفیت در انجام امور محوّله در حیطه­‌ی عملکرد خود کوشا و مسئولانه عمل نمایند. به منظور حفظ تداوم و تناسب رئوس خط مشی و حصول اطمینان از انجام اثربخش فعالیت­‌ها در جهت دستیابی به آن­ها، مدیریت شرکت در موارد مقتضی اقدام به بازنگری آن می­‌نماید